Już wkrótce kolejna edycja Targów Mieszkań i Nieruchomości

W poprzedni weekend podczas Giełdy Mieszkań, odbywającej się w w Centrum Budownictwa Gala, poszukujący własnego M mogli zapoznać się z ofertą 30 firm

Nie przebrzmiały jeszcze echa jesiennej edycji Giełdy Mieszkań, organizowanej przed tygodniem w Centrum Budownictwa Gala, a na horyzoncie mamy już kolejną imprezę dla poszukujących własnego M. 24 i 25 listopada na terenie w Targach Lublin przy ul. Dworcowej odbędą się Targów Mieszkań i Nieruchomości.


Podczas targów swoją ofertę przedstawią wiodący deweloperzy, brokerzy, a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami, spółdzielnie mieszkaniowe oraz firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych.

Przez dwa dni porad będą udzielać eksperci finansowi. Będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą kredytową banków, a także zbadać swoją zdolność kredytową.

Odbędą się wykłady oraz warsztaty dotyczące zakupu nieruchomości. Specjaliści udzielać będą porad prawnych, a także podpowiedzą, jak wybudować dom. O najnowszych trendach w budownictwie będzie można także porozmawiać z architektami.

Szczegóły dotyczące jesiennej edycji Targi Mieszkań i Nieruchomości oraz program będzie można znaleźć na stronie internetowej www.targi.lublin.pl