Kahuna z Okuninki – kolejna chwila sławy

Mieczysław Bartnik, samozwańczy kahuna z Okuninki, jest najbardziej znanym w regionie „uzdrowicielem”, który korzysta z wielu niekonwencjonalnych metod leczenia. O swoim spotkaniu z nim opowiedział niedawno w wywiadzie z Marcinem Prokopem Przemek Kossakowski, autor programu „Kossakowski. Szósty zmysł”.

Cykl wywiadów „Z tymi, co się znają” prowadzony przez Marcina Prokopa bije rekordy popularności w serwisie You Tube. Ostatnio gościem programu był Przemek Kossakowski, autor dokumentalnej serii „Kossakowski. Szósty zmysł”, która opowiada o paranormalnych zdolnościach ludzi używanych do leczenia.

Dokumentalista opowiada o swoim pierwszym spotkaniu z Mieczysławem Bartnikiem, które było jednocześnie przyczynkiem do powstania serii wyemitowanej na kanale TTV. „Pan Mieczysław znalazł przy mnie kilku energetycznych wampirów i wypędził złe moce drzemiące w moim… samochodzie” – opowiada Kossakowski. Co jeszcze w aurze Kossakowskiego zobaczył kahuna z Okuninki i jak ta znajomość potoczyła się dalej, możecie sprawdzić oglądając cały wywiad z Marcinem Prokopem. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here