Kefir jak dawniej z OSM Piaski z prestiżowym certyfikatem „Jakość Tradycja”

Prestiżowy certyfikat „Jakość Tradycja” dla Kefiru jak dawniej odebrał Mirosław Domański, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach (na zdjęciu drugi z lewej)

Kefir jak dawniej, sztandarowy produkt Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach, otrzymał prestiżowy certyfikat „Jakość Tradycja”.


Krajowy system „Jakość Tradycja” stworzony został przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego. Wyróżnia produkty żywnościowe wysokiej jakości o tradycyjnym charakterze, posiadające unikalne cechy oraz wytwarzane według najwyższych standardów produkcyjnych.

– W tym roku spółdzielnia obchodzi swoje 70-lecie. Certyfikat „Jakość Tradycja” przyznany przez kapitułę jest więc pięknym podsumowaniem naszej dotychczasowej działalności. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ jest symbolem solidnej pracy całego zespołu OSM w Piaskach, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby produkty, które trafiają na stoły naszych klientów, miały najlepszy, tradycyjny smak i najwyższą jakość. – mówi Mirosław Domański, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Kefir jak dawniej OSM w Piaskach wyróżniają znakomite walory smakowe i odżywcze. Proces dojrzewania kefiru zachodzi w butelce, dzięki czemu produkt smakuje jak dawniej. Picie kefiru korzystnie wpływa na procesy trawienne, reguluje pracę jelit oraz chroni organizm przed infekcjami. Po Kefir jak dawniej chętnie sięgają osoby w różnym wieku ze względu na jego znakomite właściwości prozdrowotne. Produkt nie zawiera żadnych konserwantów, ulepszaczy ani mleka w proszku. Regularne picie kefiru pomaga zachować dobrą kondycję oraz rześkość organizmu.

– Z myślą o potrzebach naszych klientów produkt ten dostępny jest w wygodnych poręcznych butelkach 400 g oraz 900 g, dlatego znakomicie sprawdza się jako szybki posiłek również w pracy, szkole, podróży itp. To czyni go znakomitą propozycją dla osób aktywnych, które poszukują zdrowych, naturalnych, a przy tym pełnowartościowych produktów. – dodaje Andrzej Grochoła, kierownik ds. marketingu w OSM w Piaskach.

Kefir jak dawniej jest doceniany w licznych konkursach o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. W ubiegłym roku w konkursie Forum Mleczarskiego LIDER FORUM, skierowanego do producentów i importerów artykułów mleczarskich, zdobył trzecie miejsce w kategorii „Kefiry”. Okazał się również najlepszym produktem mleczarskim w jedenastej edycji konkursu Wojewódzki Lider Smaku, organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Lublinie. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here