Kobiety w IT? Jak najbardziej!

W dniach 27-29 kwietnia zorganizowany zostanie pierwszy festiwal online dla kobiet w technologiach – Women in Tech Days.

Jest on realizowany w ramach programu „IT for SHE”, adresowanego do studentek i doktorantek kierunków technicznych i ścisłych. Celem wydarzenia jest dostarczenie wysokiej jakości wiedzy merytorycznej z zakresu nowych technologii oraz zainspirowanie uczestniczek do podjęcia ciekawych wyzwań w świecie IT.

Podczas 3-dniowej, ogólnopolskiej konferencji online zainteresowane osoby mogą wziąć udział w różnych wykładach, m.in. dotyczących cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji czy rozwiązań chmurowych. Przygotowane są warsztaty z umiejętności technicznych i miękkich, a także liczne sesji mentoringowe z pracownikami najlepszych firm technologicznych (m.in. Intel, Ericsson, Goldman Sachs, Accenture), których celem jest inspirowanie kobiet do działania w branży nowych technologii. Możliwe będzie też uzyskanie porad związanych z rozwojem kariery w nauce i biznesie. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://womenintechday.pl/. MG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here