Kolejny chodnik naprawiony

Kolejny chodnik naprawiony

Na zlecenie Zarządu Dróg i Mostów odnowiono niedawno odcinek chodnika przy ul. Kiepury. Chodzi o krótki fragment stanowiący dojście do przejścia dla pieszych na wysokości bloku Rogowskiego 9. Do tej pory leżały tu kilkudziesięcioletnie, sfatygowane płytki chodnikowe. Po naszej interwencji w ich miejscu ułożono kostkę brukową.


– Na odcinku chodnika przy ul. Kiepury nastąpiła wymiana nawierzchni na kostkę z rozbiórek w ramach prac przy bieżącym utrzymaniu dróg – mówi Justyna Góźdź z lubelskiego Ratusza. Pierwotnie prace miały być zrealizowane jeszcze we wrześniu, ale termin ten nieco się opóźnił. – Z uwagi na inne pilniejsze prace drogowe, ostatecznie termin realizacji tego zadania drogowego ustalono na koniec października – wyjaśnia J. Góźdź.

To kolejny trotuar jaki miasto remontuje w tym roku po naszej interwencji, za co dziękujemy w imieniu mieszkańców. Wcześniej w podobnych sytuacjach naprawiono ciągi piesze m. in. przy ul. Hiacyntowej czy ul. Legionowej. W trakcie naprawy jest za to jeszcze chodnik wzdłuż ul. Północnej.

Marek Kościuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here