Komentator jakich mało

Na wirtualne spotkanie z Bożydarem Iwanowem, znanym dziennikarzem sportowym Polsatu, zaprasza Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Odbędzie się ono w poniedziałek, 4 maja i będzie transmitowane na facebookowym kanale uczelni – początek o godzinie 16.

– W ramach najbliższego spotkania Bożydar Iwanow poruszy zagadnienia dotyczące pracy komentatora i prezentera telewizyjnego. Omówi również wpływ pandemii koronawirusa na świat sportu, w szczególności zmiany terminu Igrzysk Olimpijskich w Tokio oraz EURO 2020. Podczas transmisji video przewidziano także dla naszych widzów czas na Q&A (pytania i odpowiedzi – aut.) – informuje Magdalena Drwal z biura prasowego UMCS.

Spotkanie z Bożydarem Iwanowem odbędzie się w poniedziałek, 4 maja i będzie transmitowane na facebookowym kanale Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Początek o godzinie 16.

Bożydar Iwanow to znany dziennikarz sportowy, od wielu lat związany z Polsatem, a wcześniej z Telewizją Polską. Specjalizuje się w piłce nożnej. – Już w wieku 25 lat został najmłodszym w historii telewizji publicznej sprawozdawcą finału europejskich pucharów. Obecnie prowadzi serwis sportowy w telewizji Polsat oraz często gości na antenie Polsat News. Na swoim koncie ma setki skomentowanych spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ekstraklasy, Pucharu Polski czy spotkań polskiej reprezentacji – wylicza M. Drwal. Iwanow relacjonował m.in. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w 1998, 2002 i 2006 roku oraz piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2008 roku. Ma 48 lat.

Spotkanie odbędzie się w ramach #MEETUP UMCSxSANTANDER. GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here