Koncert na rzecz pogorzelców z Osowy

Dom pięcioosobowej rodziny Hajków z Osowy (gm. Hańsk) doszczętnie spłonął. Stało się to pod koniec listopada 2019 roku. Niestety, zgliszcz nie da się odbudować, więc zapadła decyzja o budowie domu od podstaw, ale na to wciąż brakuje pieniędzy. Z pomocą pogorzelcom przyszło m.in. Stowarzyszenie Przytulisko.

– Wraz z dyrektorem Włodawskiego Domu Kultury organizujemy Koncert Charytatywny na rzecz poszkodowanej w pożarze rodziny – mówi Marian Lackowski, prezes stowarzyszenia. – Odbędzie się on w poniedziałek (2 marca) o godz.18.00 we Włodawskim Domu Kultury. Na scenie wystąpią: zespół VOX, Adrian Makar (zwycięzca V edycji „Mam Talent”) oraz Patrycja Wilkos (zwyciężczyni konkursu „Mam Talent u Czarniecczyków” w Chełmie).

Podczas imprezy prowadzone będą aukcje i konkursy, a całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany poszkodowanej rodzinie – dodaje Lackowski. Koncert patronatem honorowym objęli: Andrzej Romańczuk – starosta włodawski, Wiesław Muszyński – burmistrz Włodawy oraz Marek Kopieniak – wójt gminy Hańsk. Wejściówki są już dostępne w kasie WDK-u – najtańsze kosztują 30 zł. Zapraszamy serdecznie! (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here