Konkurs był tylko formalnością

(3 sierpnia) Irena Dejer została wybrana po raz kolejny na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie. Komisja konkursowa nie miała żadnych wątpliwości, zwłaszcza, że dotychczasowa dyrektor była jedynym kandydatem na to stanowisko.


Konkurs na stanowisko dyrektora SOSW we Włodawie został rozpisany z powodu kończącej się w sierpniu, pięcioletniej kadencji dotychczasowej dyrektor – Ireny Dejer. – Nie było żadnych wątpliwości wśród członków komisji, co do rekomendowania zarządowi powiatu pani Ireny Dejer na to stanowisko – mówi Piotr Kazanecki ze starostwa. – To jest nadzwyczaj kompetentna, doświadczona i jeszcze pełna energii kobieta, której potencjał trzeba wykorzystywać przez następne lata. Sprawdza się na tym stanowisku od wielu lat, a o jakości jej pracy świadczy chociażby fakt, że nie miała żadnego kontrkandydata.
Irena Dejer jest dyrektorem, SOSW od 2002 r.. Jeśli zarząd powiatu przychyli się do rekomendacji komisji konkursowej (co wydaje się być formalnością), to I. Dejer będzie dyrektorem ośrodka co najmniej do 2022 r. (p)