Krasnystaw uzbierał 50 tysięcy

13 stycznia do puszek wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krasnymstawie trafiło 50 tys. 863 zł, czyli ok. 13 tys. zł więcej niż rok temu. Wciąż trwają jednak licytacje w serwisie allegro.


Ekipa 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krasnymstawie pracowała na pełnych obrotach. Należeli do niej wolontariusze zbierający pieniądze do puszek, osoby organizujące koncerty i licytacje.

W tym roku do akcji włączyły się także: Stowarzyszenie „Krasnostawskie Karpie”, Klub Seniora z KDK oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku. Słuchacze Uniwersytetu rozdali podczas finału 34 blachy ciast, zbierając jednocześnie do puszki prawie 3 tys. zł. Burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk przekazał na licytację wartościowy, egipski papirus oraz gadżety z urzędu miasta.

Wśród przekazanych elementów były m.in. koszulki, maskotki oraz kalendarz, w którym znalazły się noworoczne życzenia od burmistrza. O godzinie 20.00 pod KDK pojawiło się płonące serce – symbol zakończenia zbiórki. Przedmioty ofiarowane na krasnostawski finał WOŚP, można jeszcze licytować na aukcjach w serwisie allegro. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here