„Kresowiak” zaprasza na casting

Zespół Pieśni i Tańca „Kresowiak” z Woli Uhruskiej rusza z naborem nowych członków. Casting dla dzieci i młodzieży z poczuciem rytmu, gotowością do pracy i z uśmiechem na twarzy odbędzie się już w środę.

ZPiT „Kresowiak” to folklorystyczna wizytówka nie tylko gminy Wola Uhruska, ale i całego regionu. Tworzą go pełni talentu i pasji tancerze z kierownikiem artystycznym Romanem Jakubowiczem na czele. Jego doświadczenie pozwala rozwijać umiejętności taneczne i wokalne dzieci i młodzieży. Zespół dąży do rozpowszechniania szeroko pojętej kultury, zaraża miłością do folkloru, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Podróżuje po kraju i za granicą, a jego członkowie są jak jedna wielka rodzina – cieszą się każdą chwilą bycia razem.

„Kresowiak” już od 10 lat udowadnia, że folklor nie jest nudny! W najbliższą środę (5 września) organizuje nabór nowych członków. Casting odbędzie się o godzinie 15 w hali sportowej GOSiR w Woli Uhruskiej. Podczas spotkania będzie można obejrzeć pokaz umiejętności tancerzy i dowiedzieć się wszystkich szczegółów. (b)