Krwawa jatka pod wiejskim sklepem

Makabryczne sceny rozegrały pod jednym ze sklepów w gminie Siedliszcze. Pomiędzy 52-letnim mieszkańcem gminy Siedliszcze i jego byłą partnerką oraz jej konkubentem doszło do awantury. Pociętego szkłem, zakrwawionego 52-latka zabrała spod sklepu karetka.

Kłótnie i bijatyki pod wiejskimi sklepami to nie rzadkość. Taki incydent, po którym trzeba było wzywać służby ratunkowe, zdarzył się też w poniedziałek (12 lipca) około godziny 18.30 pod jednym ze sklepów w gminie Siedliszcze. Doszło tam do szarpaniny pomiędzy 52-letnim mieszkańcem gminy Siedliszcze a jego byłą, 48-letnią partnerką oraz jej obecnym konkubentem, 47-letnim mieszkańcem Lublina. Będący pod wpływem alkoholu 52-latek został pobity. Sytuacja wyglądała naprawdę groźnie.

Do pociętego szkłem rozbitej butelki 52-latka wezwano pogotowie. Mężczyzna bardzo krwawił, miał rany cięte szyi, pleców i klatki piersiowej. Rany te, na szczęście, okazały się powierzchowne. Załoga karetki opatrzyła je. Policjanci zatrzymali parę, która została doprowadzona do prokuratury. Śledczy zdecydowali o zastosowaniu wobec 48-latki i 47-latka dozór policji oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here