Krwiodawcy we Włodawie z ulgami

Włodawscy dawcy krwi są znani nie tylko w województwie, ale i w kraju. O skali dobrej roboty świadczy chociażby wpis na ogólnopolskim portalu krwiodawców www.dawcomwdarze.pl, gdzie możemy przeczytać m.in. Włodawa stolicą polskiego krwiodawstwa! To w dużej mierze zasługa Klubu Honorowego Dawcy Krwi we Włodawie, działającego przy PCK. Ich ostatnią akcją jest opracowanie listy firm i instytucji oferujących zniżki dla honorowych dawców krwi. Oto ona:

STAJNIA WESTA – rabat: 20% na indywidualne zajęcia jazdy konnej oraz indywidualne zajęcia hipoterapii, ul. Poleska 12, Suszno; Przychodnia weterynaryjna CAVIA – rabat: 10% na usługi weterynaryjne, ul. Chełmska 19b, Włodawa; STUDIO FOTOGRAFII CYFROWEJ Edward Stefański – rabat: 20 % na zdjęcia papierowe i zdjęcia do dokumentów, ul. Czworobok 7/9, Włodawa; Kodak Express. Tereszczuk Krzysztof – rabat: 20% na wszystkie usługi fotograficzne w zakładzie (zdjęcia papierowe i zdjęcia do dokumentów), Rynek 19, Włodawa; BORDO CAFFE – rabat 20% na pizzę i dania obiadowe (promocja obowiązuje tylko w lokalu), ul. Mickiewicza 1, Włodawa; FHU MIM Michalski Dariusz – rabat: 10% na usługi reklamowe, ul. Krótka 1, Włodawa; MOSiR Włodawa – rabat: 20% na wstęp na pływalnię oraz wypożyczenie rowerów i kajaków (do 31.12.2018), ul. Szkolna 4, Włodawa; Kino WDK – rabat: 15% na bilet wstępu na seanse 2D i 3D, al. J. Piłsudskiego 10, Włodawa; Pensjonat Bankowy w Okunince – rabat: 10% zniżki na noclegi, Okuninka VIII-13; Pokoje i domki „u Ani” w Okunince – rabat: 10% zniżki na noclegi, Okuninka II-29a; Cent Hostel w Lublinie – rabat: 10% zniżki na noclegi, ul. Ewangelicka 6, Lublin; Bar Pod Kasztanami – rabat: 10% na dania z karty (rabat obowiązuje w lokalu) ul. Czerwonego Krzyża 10, Włodawa; Klaudia Cykier – Make Up Studio – rabat: 10% na wszystkie usługi kosmetyczne, ul. 11 Listopada 5D/2, Włodawa; Poleski Park Narodowy – rabat: 50% na bilety wstępu do Ośrodka Dydaktycznego w Urszulinie oraz Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego w Starym Załuczu, ul. Lubelska 3a, Urszulin; Salon Fryzjerski Pasja Emilia Kuryłowicz – rabat: 15% na wszystkie usługi fryzjerskie, ul. Żeromskiego 23, Włodawa; Siłownia KRZEPA – rabat 10% na karnet miesięczny dla nowych klientów (rabat nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami), ul. Kraszewskiego 8a, Włodawa.
Lista oczywiście nie jest zamknięta i kolejne firmy mogą do tej szlachetnej akcji przystąpić. Koordynator: Tomasz Orzeszko, prezes Klubu HDK we Włodawie, tel. 503 508 582. (red)