Łapał stopa, zaginął

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji we Włodawie poszukuje Piotra Rafała Kachel. Zaginiony ostatni raz był widziany we wtorek (3 grudnia). Rano wyszedł z mieszkania we Włodawie i wszelki ślad po nim zaginął. Prawdopodobnie łapał stopa na którejś z dróg wylotowych z miasta.

Włodawscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego Piotra Rafała Kachela. 32-letni mężczyzna pochodzi z Hrubieszowa, ale ostatnio mieszkał w powiecie włodawskim. – W dniu zaginięcia człowiek ten ubrany był w roboczą, siwo-czarną bluzę zapinaną na guziki, spodnie robocze, buty robocze, ciemny podkoszulek. Miał ciemny pasek parciany z klamrą – wylicza Kinga Zamojska-Prystupa z KPP we Włodawie.

– Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które 3 grudnia po godzinie 6.50 widziały mężczyznę ubranego w ubranie robocze z założonym na głowę kapturem poruszającego się ulicami Włodawy lub próbującego złapać tzw. okazję na trasach wyjazdowych z Włodawy w szczególności w kierunku Lublina lub Chełma, o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do jego odnalezienia na numer telefonu 82 5727209 lub o zgłoszenie się do najbliższej komendy policji – dodaje pani rzecznik.

Rysopis mężczyzny: wiek z wyglądu 33 lata, wzrost 178 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemne, nos prosty, oczy piwne, uszy przylegające, uzębienie: ubytki w górnej i dolnej szczęce. Znaki szczególne: tatuaż na prawym ramieniu – prawdopodobnie tzw. „trybal”. (b)