Lepsze Jutro w pałacu prezydenckim

Justyna Gajos – prezes włodawskiego stowarzyszenia Lepsze Jutro rozmawiała w Warszawie z parą prezydencką. Okazją ku temu było spotkanie z przedstawicielami instytucji obywatelskich oraz organizatorami kampanii społecznych z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

W uroczystościach w Pałacu Prezydenckim wzięli udział m.in.: pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda, wiceminister kultury Jarosław Sellin oraz szef Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk.
Okazję spotkania z parą prezydencką miała Justyna Gajos – prezes włodawskiego stowarzyszenia Lepsze Jutro, które działa na rzecz osób niepełnosprawnych. Gajos wręczyła prezydentowi zestaw gadżetów promujących nie tylko stowarzyszenie, ale też i miasto oraz gminę Włodawa. – Dzięki pracy i wspólnemu działaniu mieliśmy szansę porozmawiać nie tylko z prezydentem, ale i z jego małżonką, która zapewniła panią prezes, że nie zapomni o naszym stowarzyszeniu – mówi Jolanta Kołtun ze stowarzyszenia Lepsze Jutro. – Serdecznie dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Gminie Miejskiej Włodawa, partnerom projektu „A to Polska właśnie… kampania edukacyjna z udziałem niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z powiatu włodawskiego”, za wspaniałą współpracę przy realizacji działań projektowych. Tylko dzięki wam nasze działania przyniosły sukces – dodaje Kołtun. (bm)