Licytacje dla Tymka

Chełmskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko” zorganizowało licytację przedmiotów. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie Tymoteusza Skrajnowskiego z Krasnegostawu, który urodził się z poważną wadą serca. Do pomocy dziecku włączył się też Chełmski Klub Sportowy Chełmianka.


Aukcja Stowarzyszenia „Przytulisko” odbywa się pod hasłem „Tymek nie jesteś sam” i trwa do 31 sierpnia do godz. 21.00. Przedmioty licytować można na profilu facebookowym Przytuliska (www.facebook.com/Przytulisko.Chelm). Za wylicytowany przedmiot płacimy wyłącznie przelewem na rachunek Stowarzyszenia: 28 2030 0045 1110 0000 0277 8360 (koniecznie w tytule przelewu trzeba wpisać „Dla Tymka Skrajnowskiego”).

Wylicytowany przedmiot można będzie odebrać po zakończeniu licytacji (przy odbiorze konieczna jest kopia dowodu wpłaty) w Chełmie (kontakt: 607 663 444). Wpłaty należy dokonać nie później niż 7 dni po wygranej licytacji. Na aukcji można kupić kilka obrazów, a także wejściówkę do fryzjera, perły czy „Kota na szczęście” na desce.

Do pomocy Tymkowi dołączył się też Chełmski Klub Sportowy Chełmianka. Klub przekazał na licytację oryginalna koszulkę meczową z autografami wszystkich zawodników, m.in. Tomasza Brzyskiego i Grzegorza Bonina. Koszulkę licytować można na stronie profilu facebookowym Galeria Chełm. Licytować można do końca poniedziałku, 24 sierpnia. Cena wywoławcza 150 zł. (k)