LIGI ChTKKF

PIŁKA NOŻNA
LIGA OPEN, wyniki 1 kolejki: CEMEX – BB MIŚ 4:1 (Łukasz Drzewicki 3, Tomasz Ciechoński 1 – Sławomir Sochacz 1), GMINA CHEŁM – VOJSŁAWIA 7:4 (Michał Siatka 1, Przemysław Stadnicki 3, Patryk Gierczak 1, Piotr Poznański 1, Emil Poznański 1 – Damian Kuśmierz 4), BIG MEDIA – FC BIDUL DLA MS – przełożony na prośbę Big Media, OLIMPIA – WILKI – przełożony na prośbę Olimpii.
Tabela
1. Gmina Chełm 1 3 7-4
2. Cemex 1 3 4-1
3. Vojsławia 1 0 4-7
4. BB Miś 1 0 1-4
5. Big Media 0 0 0-0
FC Bidul 0 0 0-0
Olimpia 0 0 0-0
Wilki 0 0 0-0
LIGA NIEZPRZESZONYCH
Wyniki 2 kolejki: ELNAR – JW 12-30 0:6 (Łukasz Toporowski 4, Krzysztof Maciaszek 1, Pękała Radosław 1), BETA PRIM – AD CHEŁM 4:2 (Łukasz Korszla 3, Bartłomiej Wasyńczuk 1 – Tomasz Borodej 1, Robert Mielniczuk 1), OKS CHEŁM – PASY 0:0, STUDIO SQUAT – 40 PLUS 1:0 (Konrad Majkut 1), MPEC/CHEŁMIANKA – pauza.
Tabela
1. Beta Prim 2 6 5-2
Studio Squat 2 6 3-1
3. JW 12-30 2 3 7-2
4. 40 Plus 2 3 2-2
5. Elnar 2 3 3-8
6. Pasy 2 1 1-2
7. OKS Chełm 2 1 0-1
8. MPEC/Chełmianka 1 0 2-3
9. AD Chełm 1 0 2-4
TENIS STOŁOWY
Wyniki 5 kolejki: LIDER ZSO NR 8- JANTEX 6:4 (Zosiuk 2, Wawryniuk 2, Raćkowicz 1, Wawryniuk-Zosiuk 1 – Witnicki 3, Strycharczuk 1), JEDYNKA HRUBIESZÓW – KOMIS AUTO PARK 5:5 (Słupski 2, Bednarz 1, Czuryłowicz 1, Słupski-Bednarz 1 – Łatyński 3, Kozłowski 2), OCZKO – BŁĘKIT CYCÓW 3:7 (Podkoń 2, Kapica 1 – Bednaruk 3, Derecki 2, Rutkowski 1, Bednaruk-Derecki 1), MPEC CHEŁM – CEMEX II 3:7 (Kosowski 2, Kosowski-Tomala 1 – Linde 3, Podkoń 2, Rymczuk 2), MICHAŁ WERBKOWICE – CEMEX I 3:7 (Łuszcz 3 – Kolenda 2, Mróz 2, Rzuciło 1, Ćwikła 1, Kolenda-Mróz 1), PIP – HUBA PUB BISKUPICE 4:6 (Przyłucki 2, Borysiuk 1, Przyłucki-Borysiuk 1 – Chawryło 2, Świdnik 2, Kępa 2).
Tabela
1. Hrubieszów 5 9 40-10
2. Lider ZSO 8 5 8 28-12
3. Cemex I 5 7 30-20
4. PIP 5 7 29-21
5. Fino 5 6 26-14
6. MPEC Chełm 5 5 30-20
7. Cemex II 5 5 22-18
8. Komis Auto Park 5 4 23-17
9. Biskupice 5 3 14-36
10. Oczko 5 2 21-29
11. Jantex 5 2 16-34
12. Cyców 5 2 13-37
13. Werbkowice 4 0 8-32