Liverpool w dwie godzinki

Od niedzieli 21 maja ponownie możemy latać ze Świdnika do Liverpoolu. Samoloty Wizz Air będą kursować do miasta Beatlesów dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele.
Samolot będzie odlatywał z Portu Lotniczego Lublin o godzinie 18:00. W Liverpoolu wyląduje o 19:45. Rejsy powrotne zaplanowane są na godzinę 20:15 z lądowaniem w Świdniku o 23:55.
– Cieszę się, że Liverpool ponownie znalazł się w naszym rozkładzie lotów, ponieważ była to jedna z destynacji, która cieszyła się dużą popularnością wśród pasażerów. Jestem przekonany, że z połączenia będą korzystali zarówno Polacy mieszkający w Anglii, ale także turyści z Wielkiej Brytanii, którzy będą zainteresowani zwiedzaniem naszego regionu. Rozkład lotów tego połączenia umożliwia zaplanowanie kilkudniowej wycieczki, podczas której można zwiedzić Lublin, ale zobaczyć także inne atrakcyjne miejsca w naszym województwie – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.
Liverpool to jedna z sześciu nowości w letnim rozkładzie lotów Portu Lotniczego Lublin. Sezon letni zainaugurowało otwarcie codziennego połączenia z Monachium, skąd można dolecieć w niemal każdy zakątek Europy. W najbliższych tygodniach ruszą loty do Barcelony, Heraklionu, Tel Awiwu oraz Kijowa. (RED)