Lotnisko ożywiło się z wiosną

Do siatki połączeń Portu Lotniczego Lublin wróciły loty do Oslo. Częściej polecimy też do Warszawy i Londynu Luton.


Od kwietnia znów możemy latać do Oslo – dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty, liniami Wizz Air. Węgierski przewoźnik cały czas, sześć razy w tygodniu oferuje również loty do Londynu Luton, a od kwietnia w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele do Luton możemy również polecieć z Raynairem. Od kilkunastu dni ze Świdnika częściej możemy również latać do Warszawy. PLL LOT obsługują teraz tę linię sześć razy w tygodniu, a od maja „dołożą” jeszcze 4 dodatkowe połączenia w tygodniu o 5:35 rano. Od maja, da razy w tygodniu, do Gdańska będziemy mogli polecieć również Ryanairem. Od 5 lipca wrócą połączenia Wizzaira do Doncaster Sheffield w środkowej Anglii.

W okresie wakacyjnym do siatki połączeń dołączą sprawdzone już połączenia do turystycznych kurortów na południu Europy – Burgas nad Morzem Czarnym i Splitu nad Adriatykiem. Kierunki te obsłużą samoloty linii Wizz Air.

– W wakacje będziemy mogli również polecieć czarterem do tureckiej Antalyi, a rejsy do Gdańska, obsługiwane przez PLL LOT, będą odbywały się dwa razy w tygodniu – dodaje Piotr Jankowski, rzecznik prasowy lotniska.

Szczegółowe informacje o połączeniach są dostępne na stronie internetowej: airport.lublin.pl. (opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here