LubApple podbija zagraniczne rynki

Stoisko LubApple, lubelskiego producent owoców, na Międzynarodowych Targach Artykułów Spożywczych Alimentaria w Barcelonie

Firma LubApple, lubelski producent owoców, kontynuuje swoje działania promocyjne na terenie Europy. W ubiegłym tygodniu spółka zaprezentowała się na Międzynarodowych Targach Artykułów Spożywczych Alimentaria w Barcelonie.


Targi Alimentaria należą do jednych z najbardziej znanych wydarzeń sektora spożywczego i gastronomii, w którym co roku bierze udział niemal 4 tysiące wystawców i ponad 100 tys. odwiedzających.

– Zależy nam na rozwoju kontaktów handlowych z hiszpańskim rynkiem. Targi w Barcelonie to dla LubApple doskonała okazja, aby w jeszcze większym stopniu zaistnieć ze swoją ofertą na tym obszarze. W tym roku w ramach targów zaprezentowaliśmy nasze lubelskie jabłka, które wzbudziły duże zainteresowanie odwiedzających, nawet z Ameryki Południowej – mówi Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple Sp. z o.o.
Alimentaria w Barcelonie nie są pierwszymi targami na terenie Hiszpanii, w których LubApple brało udział w ciągu ostatnich lat. – W ubiegłych latach uczestniczyliśmy już kilka razy w targach w Madrycie, które zaowocowały wieloma kontaktami biznesowymi. Liczymy na to, że również to wydarzenie będzie dla nas pomyślne pod względem nawiązania współpracy handlowej z hiszpańskimi przedsiębiorcami – dodaje Zbigniew Chołyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here