Lubelscy jogini atakują rekord

W najbliższą sobotę, 2 lipca, w Lublinie zostanie podjęta próba pobicia rekordu Polski na największą lekcję jogi. Organizator – Stowarzyszenie MAYE – zaprasza wszystkich chętnych na godz. 10.30 na plac Litewski.


– Udział w wydarzeniu może wziąć każdy – nie jest ważne, czy od dawna ćwiczysz jogę czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na macie. Ważne byś chciał spędzić z nami to aktywne popołudnie przepełnione prostymi asanami, ćwiczeniami oddechowymi oraz kończącą spotkanie sesją relaksacyjną przy muzyce na żywo – zapraszają organizatorzy. – Dla tego kto przyprowadzi ze sobą największa liczbę osób mamy atrakcyjną nagrodę i upominki dla każdego z tej grupy – zachęcają.

Instruktorzy ze Stowarzyszenia MAYE proszą o zabranie ze sobą maty do jogi, choć zapominalscy, albo osoby, którą nią nie dysponują mogą liczyć, że dostaną ją od organizatora.

Próba bicia rekordu Polski będzie elementem zaplanowanego na sobotę na placu Litewskim Pikniku z Jogą, który potrwa od godz. 10 do 21. By udało się pobić rekord, w lekcji muszą wziąć udział przynajmniej 162 osoby.

Patronem honorowym imprezy jest prezydent Lublina i Ambasada Indii. W godzinach 10:00-21:00 odbywać się będzie również Piknik z Jogą. ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here