Lubelscy Liderzy Bezpieczeństwa wybrani

Znamy laureatów konkursu Lubelski Lider Bezpieczeństwa, organizowanego przez Stowarzyszenie Bezpieczna Lubelszczyzna oraz Radę Bezpieczeństwa i Pożytku Publicznego Miasta Lublin.


– Bezpieczeństwo to niezwykle istotny, choć często niedostrzegany, aspekt naszego codziennego życia i pracy. Prawdziwe przykładanie wagi do działań z nim związanych to nie tylko podążanie za przepisami czy stosowanie się do ogólnie przyjętych standardów. To również nieustanna świadomość, że tam, gdzie w grę wchodzi ludzkie zdrowie i życie, nie ma miejsca na półśrodki – mówi Robert Persona, prezes Stowarzyszenia Bezpieczna Lubelszczyzna, które postanowiło docenić tych, którzy podejmują działania dla poprawy bezpieczeństwa i edukacji w tym zakresie. KB

Laureaci konkursu Lubelski Lider Bezpieczeństwa

Samorząd: Gmina Lublin (wyróżnienia: Gminy Piaski, Hrubieszów i Dębowa Kłoda); Agencja Ochrony – MKK Sp. z o.o. (wyróżnienia: Ekotrade i Agent Service); Ergonomia i bezpieczeństwo pracy – CONSULTRIX Centrum Ochrony Pracy i Biznesu; Instytucja szkoleniowa – CKU GOB (wyróżnienia: Arsenał Szkolenia Strzeleckie i OSK Kulka); Inicjatywa – WOK w Lublinie za konferencję Bezpieczna Impreza (wyróżnienie: Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie – akcja Poszukiwanie mocy – razem przeciw przemocy); Osobowość – Jerzy Ostrowski, dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego UM Lublin (wyróżnienia: Arkadiusz Szczepański, radny dzielnicy Czuby Południowe; Waldemar Białowąs, wicestarosta świdnicki, Marek Fiutka, komendant Miejski PSP w Lublinie; Agnieszka Zielińska-Bucior, dyrektor CIK)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here