Luksusowe apartamenty kuszą lublinian

Projekt budynku Unia Art Residence to efekt pracy architektów z pracowni Studio 3, firmy, która przenosi na polski grunt doświadczenie nabyte przez jej założyciela, Jerzego Korszenia, w pracowniach projektowych na terenie USA i Niemiec. Planując apartamentowiec, architekci wzięli pod uwagę najwyższe standardy współczesnego budownictwa. Stworzyli budynek, który w nowoczesnej, przeszklonej bryle skrywa imponujące rozwiązania przestrzenne oraz technologiczne, jak również gustowne wnętrza.

Przed niespełna miesiącem TBV poinformował, że przy Al. Racławickich 10, w samym centrum Lublina, wybuduje Unia Art Residence, ekskluzywny budynek mieszkalny dedykowany tym, którzy cenią jakość i styl. Najnowsza inwestycja lubelskiego dewelopera cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zaledwie po kilkunastu dniach sprzedano już blisko 50 ze 191 oferowanych mieszkań. Nabywców znalazły między innymi dwa z czterech 125-metrowych penthouse’ów na ostatnim, 14. piętrze. Za każdy z luksusowych apartamentów trzeba było zapłacić, bagatela, 16,5 tys. za metr kwadratowy, czyli aż 2 miliony złotych!

Unia Art Residence usytuowana będzie przy Al. Racławickich 10, w samym centrum życia kulturalnego, uczelnianego i biznesowego miasta, tuż obok Placu Teatralnego.

– Nie jesteśmy zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem naszą najnowszą inwestycją – przyznaje Marta Hordyj z TBV. – Celowaliśmy w tę znakomitą lokalizację. Gdy dodamy do tego prestiż, jakiego w Lublinie jeszcze nie było, nie ma się co dziwić, że chętnych na luksusowe apartamenty w centrum miasta nie brakuje – dodaje.
Unia Art Residence w założeniu ma być ekskluzywnym budynkiem mieszkalnym dedykowanym tym, którzy cenią sobie jakość i styl. Ma doskonale wpisywać się w nurt nowoczesnego budownictwa nie tylko prostą, geometryczną bryłą, zdominowaną przez przeszklenia, które, oprócz funkcji estetycznej, dadzą doskonałe nasłonecznienie wnętrz, a jednocześnie zapewniąniepowtarzalny widok, w szczególności na wyjątkowo urokliwy plac Teatralny oraz Ogród Saski.
W Unia Art Residence na mieszkańców czekać będzie wiele udogodnień i atrakcji. Panoramiczne windy zapewnią bezszelestny i szybki dostęp do wybranego piętra, a także do kondygnacji podziemnych, gdzie znajdzie się czteropoziomowy garaż z miejscami postojowymi. Bezpośrednio z holu będzie można dostać się do zlokalizowanych na parterze wspólnych przestrzeni wypoczynkowych – basenu, sauny, jacuzzi i siłowni.
W budynku na 15-kondygnacjach znajdzie się 191 apartamentów o powierzchni od 23 do 125 mkw.
Cena mieszkań zaczyna się już od 7300 złotych za metr kwadratowy. Za najdroższe, 125-metrowe penthouse’y na ostatnim, 14. piętrze, trzeba zapłacić nawet 16,5 tysiąca za mkw., czyli w sumie aż ponad 2 miliony złotych.
– Dwa z czterech luksusowych apartamentów na ostatnim piętrze już sprzedaliśmy. Piętro niżej nabywców znalazła już połowa, czyli cztery z ośmiu mieszkań o powierzchni od 56 do 90 metrów kwadratowych. W sumie sprzedanych oraz zarezerwowanych jest już blisko 50 ze 191 mieszkań – informuje Marta Hordyj z TBV.
Budowa Unia Art Residence rozpocznie się już w przyszłym miesiącu. Pierwsi nabywcy zamieszkają przy Al. Racławickich 10 jesienią 2019.KB