Maluchy będą miały uciechę

Huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, bujaki i inne urządzenia zabawowe są właśnie montowane przy przedszkolu w Urszulinie. Nowy plac zabaw będzie podzielony na dwie strefy zabawowe – dla młodszych i starszych dzieci.

Kolorowe i bezpieczne urządzenia będą dopasowane do potrzeb najmłodszych mieszkańców gminy. Cały plac będzie ogrodzony i oświetlony oraz monitorowany. Maluchy będą mogły się świetnie bawić, a rodzice i nauczyciele podczas zajęć będą spokojni o bezpieczeństwo dzieci. – Budowa placu zabaw to kolejny etap realizacji projektu poprawy infrastruktury przedszkolnej. Trwają jeszcze prace w Woli Wereszczyńskiej, a niedługo rozpoczną się w Wytycznie. W Urszulinie czeka nas jeszcze dostawa wyposażenia i montaż automatycznych żaluzji zewnętrznych, które pomogą zachować właściwą temperaturę w przedszkolu – mówi wójt gminy Urszulin, Tomasz Antoniuk.

Plac zabaw powstaje w ramach projektu „Budowa i przebudowa infrastruktury przedszkoli w Gminie Urszulin” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. (b)