Małżeńskie jubileusze

Dziewiętnaście par z terenu miasta i gminy Rejowiec Fabryczny odebrało medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Uroczystość odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowie, 21 września br.

W uroczystości udział wzięli jubilaci i ich rodziny. Złote gody świętowało 15 par z miasta i gminy Rejowiec Fabryczny. Są to: Krystyna i Franciszek Adamczykowie, Helena i Jerzy Gałanowie, Jadwiga i Zdzisław Kiełczewscy, Barbara i Antoni Kornasowie, Helena i Henryk Lipińscy, Czesława i Jan Orłowie, Danuta i Roman Wiórkowie, Joanna i Wiesław Błaziakowie, Janina i Ryszard Borysiukowie, Irena i Wiesław Ciechomscy, Maria i Ryszard Dudkowie, Henryka i Czesław Krzyżakowie, Wiesława i Stanisław Liwakowie, Krystyna i Franciszek Soczyńscy, Krystyna i Kazimierz Szokalukowie.

Z kolei 60-lecie świętowali Władysława i Marian Ciechomscy oraz Zofia i Piotr Narogowie. 65. rocznicę ślubu obchodzili Łucja i Ryszard Sławińscy, natomiast 70. rocznicę uczcili Czesława i Mieczysław Adamczukowie. (s)