Po trzech latach przerwy I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie ponownie zaprosiło utalentowaną młodzież szkół ponadpodstawowych oraz podstawowych (klas siódmych i ósmych) województwa lubelskiego do udziału w konkursie „Mam Talent u Czarniecczyków”.
XIV edycja tego prestiżowego konkursu I LO zapowiada się wyjątkowo. Na wszystkich uczestników czekają niezapomniane przeżycia, doświadczenia i atrakcyjne nagrody. Organizatorzy zapraszają też mieszkańców Chełma, chełmskich uczniów do oglądania występów uczestników XIV edycji „Mam Talent u Czarniecczyków”, dopingowania ich i wspólnego przeżywania emocji oraz podziwiania artystycznych talentów młodzieży. Finał konkursu 31 marca od godz. 10.00 w Chełmskim Domu Kultury. Patronat honorowy nad imprezą objęli Tomasz Szabłowski – Lubelski Kurator Oświaty oraz Jakub Banaszek – Prezydent Miasta Chełm. (mo)














![Dni Włodawy za nami [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/06/dni-wlodawy18-218x150.jpg)




![XI Żelazny Triathlon za nami [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/06/triatlon6-218x150.jpg)










![Dni Włodawy za nami [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/06/dni-wlodawy18-324x400.jpg)


