Marszałek zaprasza przedsiębiorców

We wtorek, 8 maja, w Chełmie odbędzie się spotkanie pn. „Biznes Lubelskie” dla przedsiębiorców z powiatu chełmskiego. To niepowtarzalna okazja, by nawiązać kontakty biznesowe, dowiedzieć się jak promować swoje produkty na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym, dowiedzieć się o wchodzącym w życie RODO i najnowszych zmianach w przepisach podatkowych oraz spotkać się z najwybitniejszymi polskimi sportowcami, którzy zdradzą swoją receptę na sukces i opowiedzą o roli motywacji w biznesie.

Biznes Lubelskie to cykl spotkań przygotowanych przez Samorząd Województwa Lubelskiego, które odbędą się we wszystkich powiatach województwa lubelskiego. Na spotkanie w Chełmie, 8 maja, Urząd Marszałkowski zaprasza przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z powiatu chełmskiego, instytucji otoczenia biznesu i samorządowców, by poznać ich oczekiwania wobec władz województwa w zakresie rozwoju i promocji przedsiębiorczości oraz naszych produktów, stwarzania klimatu dla rodzimych i zagranicznych inwestycji, kierunków misji gospodarczych. Podczas spotkania wybitni eksperci z zakresu prawa i podatków omówią wchodzącą w życie rewolucję w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), która dotyczyć będzie także wszystkich przedsiębiorców oraz zmiany w zakresie VAT, CIT i JPK. Na chełmskim spotkaniu obecny będzie również Paweł Czapiewski, olimpijczyk, medalista mistrzostw świata, mistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski i rekordzista Polski w biegu na 800, który podpowie jak się motywować, by odnieść sukces.

Spotkanie w Chełmie odbędzie się

8 maja w Hotelu Kamena. Początek o godz. 13.00. Udział w spotkaniach „Biznes Lubelskie” jest bezpłatny, ale ze względu na ściśle określoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja za pomocą formularza rejestracyjnego http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Kolejne spotkanie „Biznes Lubelskie”, tym razem dla przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z powiatu krasnostawskiego, odbędzie się 15 maja w Krasnymstawie.
Więcej o wydarzeniach z cyklu „Biznes Lubelskie” i szczegółowe programy poszczególnych spotkań na www.facebook.com/bizneslubelskie2018. (red)