Marszałek zaprasza przedsiębiorców

We wtorek, 8 maja, w Chełmie odbędzie się spotkanie pn. „Biznes Lubelskie” dla przedsiębiorców z powiatu chełmskiego.  To niepowtarzalna okazja by nawiązać kontakty biznesowe, dowiedzieć się jak promować swoje produkty na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym, dowiedzieć się o wchodzącym w życie RODO i najnowszych zmianach w przepisach podatkowych oraz spotkać się z najwybitniejszymi polskimi sportowcami, którzy zdradzą swoją eceptę na sukces i opowiedzą o roli motywacji w biznesie.

Biznes Lubelskie to cykl  spotkań przygotowanych przez Samorząd Województwa Lubelskiego, które odbędą się we wszystkich powiatach województwa lubelskiego. Na spotkanie w  Chełmie, 8 maja, Urząd Marszałkowski zaprasza przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z powiatu chełmskiego, instytucji otoczenia biznesu i samorządowców, by poznać ich oczekiwania wobec władz województwa w zakresie rozwoju i promocji przedsiębiorczości oraz naszych produktów, stwarzania klimatu dla rodzimych i zagranicznych inwestycji, kierunków misji gospodarczych. Podczas spotkania wybitni eksperci z zakresu prawa i podatków omówią wchodzącą w życie rewolucję w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), która dotyczyć będzie także wszystkich przedsiębiorców oraz zmiany w zakresie VAT, CIT i JPK. Na chełmskim spotkaniu obecny będzie również Paweł Czapiewski, olimpijczyk, medalista mistrzostw świata, mistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski i rekordzista Polski w biegu na 800, który podpowie jak się motywować, by odnieść sukces.

Spotkanie w Chełmie odbędzie się 8 maja w Hotelu Kamena. Początek o godzin. 13.00. Udział w spotkaniach „Biznes Lubelskie” jest bezpłatny, ale ze względu na ściśle określoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja za pomocą formularza rejestracyjnego http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Kolejne spotkanie „Biznes Lubelskie”. Tym razem dla przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z powiatu krasnostawskiego odbędzie się 15 maja w Krasnymstawie.

Więcej o wydarzeniach z cyklu „Biznes Lubelskie” i  szczegółowe programy poszczególnych spotkań na www.facebook.com/bizneslubelskie2018/