Marszałkowski dla przedsiębiorców

Krasnostawscy przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele organizacji otoczenia biznesu uczestniczyli w spotkaniu Biznes Lubelskie, które odbyło się 15 maja w Ośrodku Magnum Bonum w Krasnystawie.

Biznes Lubelskie to cykl bezpłatnych spotkań informacyjno-konsultacyjnych przygotowanych przez Urząd Marszałkowski z myślą o przedsiębiorcach, samorządowcach i przedstawicielach otoczenia biznesu, które odbędą się we wszystkich powiatach województwa. W ten sposób UM chce integrować środowiska mające wpływ na rozwój gospodarczy regionu, promować dobre praktyki sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości a przede wszystkim poznać oczekiwania środowiska w zakresie oczekiwanych instrumentów wsparcia przedsiębiorczości, inwestycji i eksportu.

Na uczestników spotkań czekają również prelekcje na temat najnowszych zmian w podatkach VAT i CIT, wchodzących regulacjach RODO oraz roli motywacji w biznesie. Te ostatnie prowadzą wybitni polscy sportowcy, którzy swoje sukcesy w sporcie potrafili przekuć na sukcesy w biznesie. W Krasnymstawie uczestników motywował Daniel Iwanek, trzykrotny mistrz świata i wielokrotny mistrz Europy w karate.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w kolejnych spotkaniach mogą szukać informacji na stronach:
facebook.com/bizneslubelskie2018
i invest.lubelskie.pl. (rd)