Młodość, energia i poparcie rządu

Jeszcze kilka tygodni temu skazywano ją na sromotną porażkę. Dzisiaj mówi się o tym, że Kamila Grzywaczewska – kandydatka na wójta gminy Urszulin – może wygrać z Tomaszem Antoniukiem. Jej notowania cały czas idą w górę. Nic w tym dziwnego, bo nie dość, że jest popierana przez partię rządzącą, w tym przez Beatę Mazurek i Beatę Szydło, to jej młodość, kompetencje, skuteczność oraz uroda zyskują coraz liczniejsze grono sympatyków.

Kamila Grzywaczewska z Przymiarek (gm. Urszulin) jest kierownikiem oddziału KRUS we Włodawie. Na udział w kampanii samorządowej zdecydowała się, ponieważ – jak sama mówi – ma mnóstwo pomysłów na lepsze funkcjonowanie gminy i jej mieszkańców. Jeśli zostanie wójtem nie tylko przywróci fundusz sołecki dla każdej miejscowości, ale też wprowadzi budżet obywatelski. – Bardzo duży nacisk kładę też na bezpieczeństwo – mówi. – Wielkiej uwagi wymagają drogi przebiegające przez naszą gminę, zarówno te lokalne, ale też powiatowe, wojewódzkie i krajowa.

Dzięki staraniom moim i pani marszałek Sejmu udało się wyremontować kawałek DK82. Jeżeli zostanę wójtem, mam zapewnienie strony rządzącej, że ta bardzo ważna dla nas arteria zostanie nie wyremontowana, ale całkowicie przebudowana! Są to ogromne pieniądze i uważam, że mieszkańców Urszulina nie stać na to, by stracić tak potężną inwestycję. Wybór mojej osoby na stanowisko wójta jest gwarancją nie tylko przebudowy „krajówki”, ale też mnóstwa innych, również bardzo znaczących inwestycji – chodników, ścieżek rowerowych, boisk i obiektów sportowych – wylicza Grzywaczewska.

Oczywiście wiele obiecuje każdy kandydat na wójta, burmistrza, czy prezydenta, ale nie za każdym z nich stoi… rząd. – Dobra zmiana może poprawić jakość życia nas wszystkich – uważa pani Kamila. – Przez ostatnie lata wiele zmieniliśmy w skali całego kraju – dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy również w samorządzie. Mam poparcie pani premier Beaty Szydło i pani marszałek Beaty Mazurek.

Za tym idą konkretne rządowe pieniądze – na drogi, chodniki i całe mnóstwo innych inwestycji tak bardzo potrzebnych mieszkańcom gminy Urszulin. Moim ogromnym atutem jest też całkowicie świeży punkt widzenia – zaczynam wszystko z czystą kartą, nie obiecuję niczego, czego nie będę w stanie spełnić, jestem gwarantem ścisłej współpracy pomiędzy rządem i samorządem – dodaje Grzywaczewska.

Program wyborczy pani Kamili nie powstał z niczego. Został opracowany na bazie ankiety przeprowadzonej wśród ponad 500 mieszkańców gminy Urszulin. Nie jest więc wymysłem osoby pragnącej władzy, ale realnym odzwierciedleniem potrzeb lokalnego społeczeństwa. Między innymi dlatego popiera ją Beata Mazurek, która docenia nie tylko młodość i energię kandydatki PiS na wójta gminy Urszulin, ale też i jej kompetencje oraz skuteczność. (pb)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here