Młody talent 2021

Chłopcy i dziewczęta, młodsi i nieco starsi, uwaga! Konkurs ruszył z kopyta, a zgłoszenia przyjmujemy tylko do końca lutego. Podziel się z nami swoją pasją, zabawką, konikiem i zgarnij tytuł „Młody Talent Roku” oraz 1 tysiąc złotych.

Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie indywidualnie, a może w zespole? Malujesz farbami, szkicujesz, piszesz wiersze lub robisz świetne zdjęcia? Może osiągasz imponujące wyniki w swojej dyscyplinie sportowej, świetnie gotujesz, żonglujesz, wykonujesz karciane sztuczki, jesteś mistrzem hula hop lub masz inny, oryginalny talent? Zgłoś siebie, swoją grupę lub swoje uzdolnione dziecko do II edycji konkursu „Młody Talent Roku”. Aby to zrobić, wystarczy wysłać / dostarczyć do naszej redakcji wytwór swojego talentu (np. pracę plastyczną czy filmik z autoprezentacją). W przypadku nagrania, nie musi być ono profesjonalne – może to być amatorski, domowy, ale autentyczny filmik nagrany telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym czy kamerą. Nie musi to być też wideoprezentacja stworzona specjalnie na potrzeby naszej akcji – jeśli posiadasz już filmik prezentujący Twój talent czy wideo z występu, z powodzeniem możesz je wykorzystać. Zgłoszenia przyjmujemy do końca lutego 2021 roku osobiście w siedzibie redakcji przy ul. Lwowskiej 14, w wiadomości e-mail (adres: redakcja@nowytydzien.pl) czy na Facebooku.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież szkolną w wieku od 5 do 18 lat z Chełma i powiatów chełmskiego, krasnostawskiego i włodawskiego. Pamiętajcie, przyjmujemy wyłącznie prace zawierające imię i nazwisko uczestnika czy wszystkich członków grupy/zespołu, wiek, nazwę szkoły, do której uczęszcza/ją (ew. placówki kultury), imię i nazwisko opiekuna, pod którego kierunkiem rozwijasz/cie swój talent i numer telefonu kontaktowego (w przypadku nieletnich – zgodę opiekuna). Szczegółowy regulamin konkursu dostępny będzie na stronie internetowej Nowego Tygodnia.

Specjalnie powołana komisja konkursowa wybierze finałową dziesiątkę, którą przedstawimy na naszych łamach, na naszej stronie internetowej i profilu Facebooku, a spośród mniej Czytelnicy Nowego Tygodnia – głosując na kuponach – wybiorą Młody Talent Roku oraz zdobywców II i III miejsca. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł, zdobywca II miejsca – 700 zł, a III – 500 zł. Spośród wszystkich biorących udział w głosowaniu, wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma 300 zł. Swojego zwycięzcę spośród nominowanej „dziesiątki” oraz nagrodę w wysokości 500 zł przyzna również jury konkursu.

Celem konkursu, organizowanego we współpracy w chełmską Fundacją „Młode Talenty” jest prezentowanie i promowanie młodych ludzi z talentem i pasją. (pc)

Regulamin jest dostępny klikając >>>tutaj<<<

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here