Możesz stworzyć swój własny Eden

Kochasz rośliny? Marzysz o pięknym ogrodzie? Już w najbliższą niedzielę (28 kwietnia) w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędzie się Kiermasz Ogrodniczy Eden.


Wystawcy z całego kraju zaprezentują drzewka i kwiaty, którymi miłośnicy zieleni mogą udekorować swoje balkony, działki i ogrody.

Pojawią się rośliny popularne w polskim ogrodnictwie oraz mało spotykane okazy. Będą byliny, krzewy, trawy ozdobne, zioła i rośliny egzotyczne.

Zwiedzający podczas kiermaszu znajdą inspiracje, poznają najnowsze trendy panujące w ogrodnictwie oraz będą mogli uzyskać porady dotyczące pielęgnacji swoich kwiatów. Bogato wyposażone stoiska oraz przystępne ceny umożliwią zakup wyjątkowych roślin, a także niezbędnych akcesoriów i narzędzi.

Kiermasz Ogrodniczy EDEN to nie tylko rośliny – pojawią się także stoiska z rękodziełem i produktami regionalnymi. Będzie można zasmakować regionalnych serów, chleba, miodów, nalewek, wędlin i innych pyszności. Wszyscy wielbiciele rodzimych wyrobów będą mogli zaopatrzyć się w ekologiczne i naturalne produkty. Miłośników dobrej kuchni ucieszy także Festiwal Smaków Food Trucków, odbywający się w tym samym czasie na terenie Targów Lublin.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kiermasz odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia na terenie otwartym przed budynkiem Targów Lublin w godzinach 10:00-17:00.