Mundial w Okunince

Jedyna w regionie licencjonowana strefa kibica powstanie w Okunince. Kibice piłki nożnej będą mogli wspólnie oglądać poczynania naszej reprezentacji na Mundialu w ogródku ośrodka Shark. Co ważne, wstęp do strefy będzie bezpłatny.

Nie w Chełmie, nie we Włodawie, lecz w Okunince przez okres trwania mistrzostw świata w piłce nożnej działać będzie strefa kibica. Licencję od Telewizji Polskiej wykupiło centrum rozrywki Shark Village nad Jeziorem Białym. – Na wielkim telebimie będziemy pokazywać wszystkie mecze naszej reprezentacji na Mundialu w Rosji – mówi Sebastian Sawicki z Shark Village. – Strefa będzie wydzielona na świeżym powietrzu. Pomieści kilkaset osób.

Wstęp do niej będzie zupełnie bezpłatny – dodaje Sawicki. Do strefy warto zajrzeć wcześniej, bo przed każdym meczem będzie w niej można skorzystać z wielu atrakcji, takich jak np. profesjonalne malowanie twarzy. Shark Village zatrudniło też profesjonalnego konferansjera, który poprowadzi kilkugodzinną imprezę z drużyną narodową w roli głównej. Strefa kibica w Okunince działać będzie do ostatniego meczu naszej reprezentacji na Mundialu. (bm)