Napastował nastolatki i je gryzł

14-letnia dziewczynka została podwójnie skrzywdzona przez pedofila. Napastnik wykorzystał ją seksualnie i rozesłał kompromitujące zdjęcia ofiary, które potem trafiły na Facebooka.

Sprawca w czwartek usłyszał wyrok w Sądzie Okręgowym w Lublinie, który skazał go na karę 3 lat więzienia i wydał zakaz zbliżania się do ofiary na odległość nie mniejszą niż 20 metrów.
Sprawa dotyczy 20-letniego Tomasza W., pochodzącego z okolic Lubartowa. Mężczyzna początkowo nawiązał bliskie relacje z nastolatką. Oboje mieli być parą, ale matka zaczęła odradzać córce podejrzaną znajomość. I miała rację, bo chłopak zaczął namawiać swoją sympatię na seks. Dziewczyna postanowiła posłuchać mamy i zaczęła rzadziej widywać się z 20-latkiem.
W czerwcu zeszłego roku mężczyzna zaczepił swoją przyjaciółkę na ulicy i zaciągnął do domu. Wykorzystał ją seksualnie i zrobił jej kompromitujące zdjęcia, którymi potem szantażował swoją ofiarę. W końcu fotki zaczął rozsyłać po znajomych. Ktoś wrzucił je na Facebooka. Sprawą zajęli się śledczy i zatrzymali mężczyznę, który ma także na koncie napaść na 12-latkę. Pokrzywdzona miały na ciele ślady zębów, oprawcy.
– Lubię gryźć – miał tłumaczyć śledczym podejrzany. LL