Napił się kawy i okradł

Młody mężczyzna poszedł na kawę do swoich znajomych. Zamiast docenić gościnność, ukradł z ich mieszkania sprzęt elektroniczny, który szybko spieniężył we włodawskich lombardach. Został już zatrzymany i niebawem trafi za kratki, bo okazało się, że jest poszukiwany do odbycia innej kary.


W ubiegłym tygodniu włodawscy policjanci zatrzymali 19-latka, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, a dodatkowo kilka dni temu ukradł swoim znajomym notebooka i telefon komórkowy o łącznej wartości 1200 złotych. – Swoje łupy wypatrzył, gdy poszedł ich odwiedzić, a później wrócił pod nieobecność swojego znajomego i zabrał interesujące go przedmioty – mówi Bożena Szymańska z KPP we Włodawie.

– Policjanci ustalili, że skradziony sprzęt mężczyzna zdążył wstawić do lombardów oraz że ma do odbycia karę pozbawienia wolności za inne przestępstwa. Trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych i usłyszał zarzuty kradzieży. Całe skradzione mienie zostało odzyskane. Podejrzanemu o te czyny mężczyźnie grozi 5 lat wiezienia – dodaje pani rzecznik. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here