Netto zamiast Tesco

Brytyjska sieć „Tesco” sprzedała swoją sieć supermarketów w Polsce. Wkrótce na budynku jedynego sklepu tej sieci w Chełmie, przy ul. Lwowskiej zawiśnie szyld „Netto”.

Rok temu okazało się, że Tesco sprzedaje swój biznes w Polsce firmie Salling Group A/S., która jest właścicielem sieci handlowej Netto. Dave Lewis, prezes Grupy Tesco, informował, że ta „transakcja to najlepszy sposób zabezpieczenia przyszłości firmy dla naszych pracowników i klientów w Polsce”. Ostatnio jedna z naszych Czytelniczek otrzymała wiadomość tekstową z informacją, że karty Clubcart będą aktywne tylko do lipca br. Klienci są ciekawi, do kiedy sklep będzie działał pod szyldem „Tesco”.

W biurze prasowym odpowiadaja lakonicznie – „z dniem 16 marca br. Tesco Polska stało się częścią Salling Group A/S, właściciela sieci handlowej Netto i to do niej należy kierować wszelkie pytania dotyczące sklepów Tesco w Polsce”. „Netto Polska” pisze, że „W ciągu minionych miesięcy opracowywaliśmy szczegółowy plan dla każdego sklepu. O szczegółach dotyczących konkretnych lokalizacji będziemy informować w miarę zbliżania się terminów realizacji poszczególnych planów”. (mo)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here