Nie taki Aquapark drogi, jak o nim myślą

Klienci parku zaskakiwani są ceną, zwłaszcza w przypadku biletów rodzinnych. Rodzic + dziecko już od 18 zł.

Wielokrotnie słyszeliśmy od mieszkańców Chełma, że nie byli jeszcze w Chełmskim Parku Wodnym. Ich obawy budzi najczęściej cena. Kiedy jednak przyjrzymy się cennikowi zobaczymy, że wcale nie jest tak drogo. Bilet rodzinny dla jednego rodzica + dziecka (do 13. roku życia) to koszt zaczynający się od 18 zł. Dwoje rodziców plus dziecko to 28 zł. Każde kolejne dziecko to wydatek około 7 zł. Wszystko zależy od tego czy odwiedzimy Park Wodny na tygodniu do 16 czy po lub w weekend oraz przez jaki czas będziemy korzystać z wodnych atrakcji. Cennik weekendowy jest droższy o średnio 4 zł.

Zdarzają się sytuację, kiedy to nasi Goście kupując bilet są miło zaskoczeni, że jest tak tanio. Zwłaszcza w weekendy, kiedy odwiedzają nas osoby z poza Chełma oraz Ci mieszkańcy naszego miasta, którzy u nas jeszcze nie byli. Kiedy usłyszą, że za dwie osoby do zapłacenia mają 22 zł są bardzo pozytywnie zaskoczeni.

Zbliża się Dzień Dziecka. Podobnie jak w roku ubiegłbym przed naszym obiektem nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Malowanie twarzy, gry zabawy, konkursy, tatuaże i wiele innych przygotowaliśmy wspólnie z Urzędem Miasta w Chełmie oraz naszym partnerem firmą Benefit Systems S.A. To znakomita okazja, by zabrać swoje dziecko do Parku Wodnego.