Nietrafiony donos

Gminny radny z Wierzbicy, związany z PSL, został urzędnikiem w Starostwie Powiatowym w Chełmie – anonim takiej treści trafił do naszej redakcji. Tym razem informacja jest trochę „przestrzelona”, bo urzędnik zaczął pracę w powiecie na długo wcześniej, zanim został radnym.


Czy to przypadek, że pracę w Starostwie Powiatowym w Chełmie, rządzonym przez Piotra Deniszczuka z PSL, dostaje radny z gminy rządzonej przez żonę starosty? – pisze do nas Czytelnik. Chodzi o Piotra Woźniaka, który do rady gminy Wierzbica wszedł z listy PSL. I właśnie wygrał konkurs na urzędnicze stanowisko w Wydziale Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.

– Na stronie internetowej starostwa pojawiała się informacja o wynikach konkursu. Nie było żadnych niespodzianek – wygrał swój – pisze autor anonimu.

Ale chyba w tym przypadku „donos” jest przestrzelony. Co prawda P. Woźniak rzeczywiście wygrał konkurs na to stanowisko, ale w starostwie pracuje już od 2017 roku, czyli zanim został gminnym radny (wybory odbyły się pod koniec 2018 roku). Do tej pory Woźniak był zatrudniony na stanowisku pomocy administracyjnej. Teraz został pełnoprawnym urzędnikiem. (bf)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here