Niezapomniane chwile w jeden dzień

Zaledwie od kilku miesięcy Polacy mogą podróżować do Brześcia na Białorusi bez konieczności posiadania wizy. Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli „miasta o wielu twarzach”, to prawdziwa okazja. Wspólnie ze Stowarzyszeniem WeRwA zapraszamy chełmskich turystów w tę niezapomnianą podróż już pod koniec czerwca.


Wyjazd w sobotę (30 czerwca). W programie jedne z największych perełek turystycznych Brześcia: zwiedzanie twierdzy, czyli niekwestionowanej wizytówki tego miasta, cerkwi św. Mikołaja, soboru katedralnego św. Symeona, Muzeum Kolejnictwa, kościoła Podwyższenia Św. Krzyża oraz spacer po miejskim deptaku. Uczestnicy wycieczki zwiedzą również Fort V – najlepiej zachowany i w swoim czasie najbardziej nowoczesny fort Twierdzy Brzeskiej. Organizatorzy zaplanowali też dla turystów czas wolny po obiedzie, a na koniec – zakupy w centrum handlowym „Korona”.

Koszt wycieczki to tylko 150 zł. W cenie jest przejazd, bilety wstępu do obiektów, obiad, dokument wjazdowy, usługa polskojęzycznego przewodnika i pilota oraz ubezpieczenie. Wyjazd z dworca PKS w Chełmie, przy ul. Lwowskiej, o godz. 5.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o wpisaniu na listę decyduje kolejność wpłat. Zapisy i wpłaty przyjmuje sklep „Metro” przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie, w godz. 10-17. Informacje i wszelkie formalności można też dokonać przez internet (przez Chełmski Klub Podróżników na Facebooku). Przypominamy, że do wyjazdu na Białoruś niezbędny jest paszport. (pc)