Nocne zderzenie na obwodnicy

W wypadku poważnie rannych zostało osiem osób

Ośmiu Ukraińców odniosło obrażenia w wypadku, jaki wydarzył się na obwodnicy Lublina. Rannych odwieziono do szpitala, przez kilka godzin droga była zablokowana.


32-letni kierowca busa marki Mercedes, którym podróżowali Ukraińcy, wjechał w tył naczepy jadącej w kierunku Warszawy ciężarówki. Dokładne przyczyny tego zdarzenia ustalają policjanci. Zatrzymano kierowcę TIR-a, który po zderzeniu odjechał z miejsca wypadku nie powiadamiając o nim służb ratunkowych. Poszkodowanych przewieziono do szpitala. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Kierowcę TIR-a odnaleziono rano na parkingu w Markuszowie. Na uszkodzoną naczepę zwrócił uwagę strażak z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Lublinie, który brał udział w nocnych działaniach, a rano prywatnym autem jechał do Warszawy. Ratownik powiadomił policję. Kierowcę TIR-a zatrzymano. Tłumaczył się tym, iż był przekonany, że kierowca busa… odjechał z miejsca zdarzenia. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here