Nowa powieść chełmianki

10 lutego ukaże się nowa książka chełmianki, Katarzyny Archimowicz pt. „Na skraju świata”. Akcja powieści rozgrywa się m.in. w Chełmie.


Autorka powieści Katarzyna Archimowicz jest mieszkanką Chełma, absolwentką matematyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Na co dzień jest nauczycielką matematyki w jednej z chełmskich szkół podstawowych i w liceum dla dorosłych. Jej pasją jest pisanie powieści. Jest autorką następujących książek: „Miłość w Burzanach”, „W kolejce po życie”, „Nadwiślańskie serca” oraz „Dwie twarze Ioany”. Za tę ostatnią otrzymała nagrodę jury w kategorii „powieść obyczajowa” w plebiscycie portalu granice.pl na najlepszą książkę 2019 roku.

Jej najnowsza powieść pt. „Na skraju świata” to opowieść o poszukiwaniu własnego miejsca w świecie i prawdziwej miłości, która potrafi zjawić się wtedy, kiedy najmniej jej oczekujemy. Bohaterką jest Olga, ambitna i odnosząca sukcesy dyrektorka wielkiej korporacji. Od dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku, ma zaufanych przyjaciół i kochającą rodzinę. Pewnego dnia jeden telefon wywraca jej życie do góry nogami. Wszystko zaczyna się rozpadać.

Partner popada w uzależnienie i poważne kłopoty finansowe, a ukochany ojciec przyjeżdża z Włoch, by zdradzić pewną rodzinną tajemnicę. Olga będzie musiała wyruszyć w podróż do swoich korzeni i zmierzyć się z narastającymi lękami, a przede wszystkim znaleźć odpowiedź na pytanie, kim jest. Akcja powieści rozgrywa się m.in w Lublinie i Chełmie. Książkę można kupić w przedsprzedaży na stronie czarne.com.pl. (opr. mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here