Nowy adres. Ta sama magia

Czeka cię impreza wymagająca uroczystej oprawy: wesele, chrzciny, urodziny, rocznica ślubu, czy zaręczyny? Ogrom drobiazgów, o które musisz zadbać przytłacza? Z pomocą przychodzi firma „Świat imprez”, która pozwoli cieszyć ci się magią chwili. Teraz znajdziemy ją w nowej siedzibie – przy ul. Pocztowej 2, wejście od deptaka, vis a vis Niewęgłowski biżuterie.

Wszystkie ważne wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. O tym doskonale wie Edyta Dziewa, która od kilku lat prowadzi firmę „Świat Imprez” zajmującą się przygotowaniem imprez okolicznościowych: począwszy od wesel i ślubów, przez chrzciny, pierwsze komunie, bankiety, czy spotkania firmowe.

– Wielu osobom myśl o przygotowaniu eleganckiego przyjęcia rodzinnego czy wystrzałowej imprezy spędza sen z powiek – przyznaje właścicielka firmy. – Takie przedsięwzięcie wymaga dużego zaangażowania i perfekcyjnej organizacji. Trzeba zaprosić gości, zarezerwować lokal, udekorować salę, dobrać odpowiednie menu, zadbać o oprawę muzyczną. Ogrom wszystkim drobiazgów, które trzeba przypilnować przytłacza. A to sprawia, że znika magia chwili, którą celebrujemy. I tu właśnie zaczyna się nasza rola. Jesteśmy od tego, żeby poradzić, podpowiedzieć i „załatwić” część spraw. Robimy wszystko, aby ważne chwile w życiu naszych klientów, były jeszcze bardziej wyjątkowe – mówi pani Edyta.

Wachlarz usług „Świata Imprez” jest bardzo szeroki. Firma zajmie się dekoracją kościoła i sal na przyjęcia weselne, zaopatrzy w zaproszenia, winietki na stół, inne niezbędne dodatki.

W swojej ofercie „Świat Imprez” ma także wiele gadżetów, które mogą uatrakcyjnić imprezę. Fontanna czekoladowa, ciężki dym, bańki mydlane, balony z helem czy fotobudka, dzięki której podczas imprezy możemy zrobić sobie od ręki pamiątkowe zdjęcie.

Firma z myślą o wygodzie swoich klientów zmienia swoją siedzibę. Możemy tutaj zobaczyć miniaturowe ekspozycje dekoracji, np. ścianki, klęczniki, fotele do ślubu, wszelkie dodatki i gadżety. Zapraszamy do salonu przy ul. Pocztowej 2 (przy deptaku) w Chełmie. Oficjalne otwarcie nastąpi we wtorek 10 lipca o godz. 10,00. Ofertę „Świata imprez” znajdziemy też na www.swiatimprezchelm.pl, a wszelkie nowości i aktualne „wyczyny” na facebook.com/SwiatImprezChelm/. (mg)