Nowy sezon, nowe wyzwania

Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin podpisało porozumienie z kolejnym klubem sportowym! Do grona instytucji współdziałających z CWS ML w zakresie efektywnej organizacji wolontariatu podczas wydarzeń sportowych na terenie miasta dołączył powstały w 2013 roku Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki.


Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin zachęca wszystkich mieszkańców Lublina, przede wszystkim studentów oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, do zaangażowania się do działań w charakterze wolontariuszy na rzecz LKPS
Centrum zajmuje się rekrutacją wolontariuszy i przygotowaniem ich do pracy wolontariackiej poprzez wyposażenie ich w niezbędny zasób wiedzy, a następnie deleguje do pomocy przy wydarzeniach sportowych, odbywających się na terenie miasta.
Wolontariusze, współpracujący z klubami sportowymi będącymi partnerami CWS ML, otrzymają pakiety startowe, certyfikaty potwierdzające udział w wolontariacie sportowym oraz zniżki na różnego rodzaju zajęcia sportowe. Będą mogli również brać udział w imprezach integracyjnych i spotkaniach ze sportowcami, nawiązać nowe znajomości i kontakty oraz realizować własne pasje.
Jak zostać wolontariuszem?
Aby zostać wolontariuszem i wspierać LKPS Lublin w organizacji wydarzeń sportowych, należy zgłosić się do Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin, wypełniając formularz rejestracyjny, dostępny na stronie: wolontariatsportowy.com/Lublin