Nowy sklep Frupaks Fruit

Znana chełmianom od wielu lat firma „Frupaks Fruit” w Chełmie właśnie otworzyła swój kolejny sklep – przy ul. Lubelskiej 66. W ofercie są zdrowe, świeże owoce i warzywa w korzystnych cenach, które niezmiennie pozostają wizytówką „Frupaks Fruit”.

W obecnych czasach zdrowe odżywianie, które zwiększa odporność to podstawa. Dlatego warto sięgać po warzywa i owoce, które dostarczą organizmowi witamin i witalności. Taki asortyment, będący witaminową bombą, jest specjalnością działającej w Chełmie od ponad dwudziestu lat firmy „Frupaks Fruit”.

Współpracuje ona z najlepszymi producentami, dzięki czemu oferuje towar najwyższej klasy, a asortyment jest stale poszerzany i dostosowywany do potrzeb klientów. Wizytówkę firmy – oprócz świeżego towaru, co zawsze jest na pierwszym miejscu – stanowią atrakcyjne ceny.

Firma prowadzi sprzedaż hurtową przy ul. Chemicznej 15, oferując także bezpłatny dowóz towaru do klienta, zaopatrując sklepy, szkoły, restauracje i firmy cateringowe w Chełmie i powiecie chełmskim. Ale „Frupaks Fruit” posiada też własne sklepy, zlokalizowane na różnych chełmskich osiedlach.

Do niedawna było ich pięć: przy ul. Zachodniej 4, Sienkiewicza 14, Szymanowskiego 4, Wojsławickiej 2, Piłsudskiego Box nr 1. „Frupaks Fruit” wciąż się rozwija, a w ubiegłym tygodniu otworzono kolejny sklep przy ul. Lubelskiej 66. Do 14 lutego br. trwa promocja i posiadacze kuponów rabatowych mogą liczyć na 10-procentową zniżkę w nowo otwartym sklepie.

– Nasza firma to przede wszystkim ciężka praca trzydziestoosobowej załogi. Jesteśmy tu dla Państwa. Zapraszamy. Wspierajmy się lokalnie – mówi Anna Ignatiuk, właścicielka Frupaks Fruit w Chełmie. (opr. mo)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here