Oblężone „Lato w mieście”

Zapisy na zajęcia „Lata w mieście” w Lublinie ruszyły już w połowie czerwca i choć ich oferta jest naprawdę bogata, na większości z nich miejsca wyczerpały się w ciągu kilku dni. Od ubiegłego czwartku rozpoczęła się również rekrutacja na zajęcia „Lata w mieście” przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Choć zajęcia są odpłatne chętnych nie brakuje, więc warto się pośpieszyć.

Półkolonie przygotowane przez MOK odbywać się będą w sierpniu i skierowane są do dzieci wieku 6-10 lat, mieszkających w Świdniku. Aby się zapisać należy wejść na stronę www.mok.swidnik.pl/polkolonie, zarezerwować miejsce, a następnie w ciągu trzech dni dostarczyć prawidłowo wypełnioną i podpisaną przez oboje rodziców lub opiekunów prawnych kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku. Opłata za tygodniowy turnus wynosi 250 zł. Pierwszy turnus zaplanowano od 9 do 13 sierpnia, a drugi od 16 do 20 sierpnia. Na każdym przewidziano 45 miejsc dla dzieci. W programie przewidziano m.in. wycieczki, gry terenowe, warsztaty, seanse kinowe.

Szczegóły na stronie mok.swidnik.pl/glowna/mok/aktualnosci/akcja-lato-w-miescie-2021/.

Wciąż warto również śledzić ofertę „Lata w mieście” w Lublinie, gdzie na niektóre zajęcia wciąż można znaleźć wolne miejsca, albo zwalniają się one w wyniku czyjejś rezygnacji. Oferta jest cały czas uzupełniana i aktualizowana stronie www.lato.lublin.eu ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here