Oddaj głos na swojego dzielnicowego

Już za tydzień rusza plebiscyt zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji we Włodawie na „Najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu włodawskiego 2018”. Swój głos oddać może każdy – wystarczy, że wypełni kupon zamieszczony w Nowym Tygodniu lub wyśle sms.

Dzielnicowy jest policjantem tzw. „pierwszego kontaktu” – łącznikiem pomiędzy Policją a społeczeństwem. Wchodzi w skład Wydziału Prewencji i każdy z nich ma przydzielony swój rejon służbowy, za który odpowiada i który doskonale zna. Pytanie tylko, czy swojego dzielnicowego zna też społeczeństwo. Który z nich cieszy się największym zaufaniem mieszkańców, a który „na dzielnicy” pojawia się rzadziej?

Rozstrzygnie to konkurs ogłoszony przez KPP we Włodawie, którego celem jest wybranie najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu. Plebiscyt staruje już za tydzień – 20 sierpnia. Na łamach Nowego Tygodnia będziemy prezentować sylwetki wszystkich dzielnicowych. Będzie można na nich głosować wypełniając i dostarczając do redakcji lub skrzynek w komendzie i posterunkach zamieszczone w Nowym Tygodniu kupony lub wysyłając sms na swojego kandydata. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród ufundowanych przez Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie nastąpi w październiku tego roku. Szczegóły już w najbliższym wydaniu Nowego Tygodnia. Zapraszamy!