Odpowiedzialne przywództwo w biznesie i samorządzie

28 maja w Lublinie odbędzie się regionalna konferencja Banku Gospodarstwa Krajowego skierowana do przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządu terytorialnego i administracji lokalnej. Gościem specjalnym spotkania będzie mjr Rocco A. Spencer, który opowie o odpowiedzialnym przywództwie w biznesie i samorządzie.


Bank Gospodarstwa Krajowego jest państwowym bankiem rozwoju, którego misją jest wspieranie rozwoju społeczno-ekonomicznego Polski, w tym przede wszystkim przedsiębiorców i samorządu terytorialnego. Konferencja, która odbędzie się 28 maja w Lublinie, jest jedną z 16 zaplanowanych przez BGK w miastach wojewódzkich w kraju i będzie miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz i biznesu. Spotkanie ma stworzyć płaszczyznę do nawiązywania współpracy, dzięki której samorządowcy będą bardziej przedsiębiorczy, a przedstawiciele biznesu będą w większym stopniu uwzględniali w swojej codziennej działalności element społeczny. Spotkania mają także na celu przybliżenie uczestnikom możliwości skorzystania na poziomie regionalnym z programów rozwojowych wynikających ze Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Każda konferencja jest niepowtarzalnym wydarzeniem uwzględniającym specyfikę i potrzeby konkretnego regionu, lokalnych władz, przedsiębiorców i społeczności. Jest również okazją do spotkań z ekspertami Banku Gospodarstwa Krajowego, którzy przedstawią możliwości wspierania regionów i działających na ich terenie firm.

Stałym elementem każdej konferencji jest również panel dyskusyjny koncentrujący się wokół kwestii strategicznych dla danego województwa.

Na uczestników wydarzenia czekają warsztaty prowadzone przez gościa specjalnego, mówcę motywacyjnego, mjr. Rocco A. Spencera, który opowie uczestnikom, jak odnosić sukcesy na zawodowym polu walki. Mjr Spencer pokaże uczestnikom, jak przekładać strategię i taktykę wojskową na sukcesy w życiu zawodowym.

Dla kogo?

Regionalne konferencje BGK, przedsiębiorców i samorządu terytorialnego skierowane są do osób mających wpływ na rozwój gospodarczy regionów. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu terytorialnego i administracji.
W Lublinie oprócz warsztatów, prowadzone przez mjr. Rocco A. Spencera, o współpracy przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego, będącej podstawą rozwoju regionalnego, mówić będzie Wojciech Myślecki. Ekspert przedstawi „Plan i Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” od momentu jego ogłoszenia. W odróżnieniu od planów poprzedników plan Morawieckiego jest i będzie podstawą radykalnej i nieodwracalnej reformy Polski. W wystąpieniu przedstawione będą cele i założenia planu Morawieckiego i uwarunkowania ich wdrożenia w każdym z regionów Polski. Przeanalizowane zostaną podstawowe procesy zachodzące w świecie oraz w Polsce i na tym tle wskazane zostanie, jak reforma proponowana przez premiera Mateusza Morawieckiego będzie oddziaływać na gospodarkę i na inne sfery funkcjonowania państwa.

Na konferencję można się zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej http://regionalnekonferencje.bgk.pl/harmonogram/konferencja-lublin/ KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here