Ogarną ten Majdan

Kierowcy, którzy przez ulicę Majdan omijają korki spowodowane drogowymi inwestycjami w mieście, doczekają się połatania żużlowej drogi. Szczególnie fragment przy barze Ustroń usiany był dziurami i można było tam „zostawić zawieszenie”.

Kierowcy cieszą się z remontów dróg w Chełmie, ale narzekają jednocześnie na uciążliwości, jakie temu towarzyszą. Kto stara się dojechać do centrum miasta rano albo wyjechać z niego około godziny 15.00 musi odstać swoje w korkach. Ci którym bardziej się spieszy znaleźli objazdy. Jeden przez gminę Chełm prowadzący do Rudki, który biegnie dłuższą, ale asfaltową drogą.

A drugi przez ulicę Trubakowską i Majdan, ale na ostatnim fragmencie ul. Majdan prowadzącą przez żużlową i teraz mocno zdezelowaną drogę. – Wiedząc, że tyle osób omija tamtędy korki miasto powinno przynajmniej od czasu do czasu wyrównać te doły – skarżą się kierowcy. – Najgorzej jest tuż przy barze Ustroń. Na kilkudziesięciu metrach są takie wyłomy, że można zawieszenie zostawić. Przecież można tam wysypać trochę destruktu z innych remontów.

Damian Zieliński z Urzędu Miasta Chełm mówi, że droga zostanie doraźnie poprawiona. – Zadanie zostało zlecone MPRD – informuje. (bf)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here