Okszowska w całości do przebudowy

Wjazd do hal magazynowych przy ul. Okszowskiej 41 od dawna prosi się o przebudowę. Prowadzący tam działalność gospodarczą przedsiębiorcy zastanawiają się czy w ramach generalnego remontu całej ulicy, zaplanowanego na bieżący rok miasto wymieni również zdewastowaną nawierzchnię, która prowadzi do ich firm.

Ulica Okszowska należy do najbardziej ruchliwych w mieście. Od lat niszczeje nawierzchnia, a coroczne łatanie dziur nie przynosi żadnych efektów. W najgorszym stanie znajduje się skrzyżowanie z ulicą Towarową i wjazd do hal magazynowych przy torach kolejowych, gdzie swoje siedziby ma kilkanaście lokalnych firm. Ten fragment ulicy od dawna prosi się o generalny remont, o czym wielokrotnie wspominali prowadzący przy Okszowskiej działalność gospodarczą przedsiębiorcy. Co roku był jednak ten sam problem. Miasto nigdy nie miało na to pieniędzy, a wymiana asfaltu na odcinku od skrzyżowania z al. Przyjaźni i ul. Rampa Brzeska do granicy z gminą Chełm, była szacowana na kilka milionów złotych.

– Stan nawierzchni zniechęca wielu naszych klientów do ponownego przyjazdu do naszych firm. Płacimy podatki od działalności, a dotąd niewiele…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 11.05.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.