Olimpijczycy zapraszają na zjazd 

SP nr 23 w Lublinie

6 października w Szkole Podstawowej nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie odbędzie się I Zjazd Absolwentów.

SP nr 23 to jedna z najstarszych podstawówek w Lublinie. W kwietniu ubiegłego roku świętowała swoje 100-lecie. Z tej okazji szkoła, która w 1917 roku rozpoczynała działalność w budynkach klasztoru salezjanów, została wyróżniona Medalem Prezydenta Miasta Lublin. W ramach pięknego jubileuszu w szkole przygotowano wystawę starych zdjęć i dokumentów „Szkoła dawniej i dziś”. Były także pokazy w wykonaniu uczniów oraz gry i zabawy przygotowane dla nich przez nauczycieli i rodziców.

Teraz przyszedł czas na I Zjazd Absolwentów, którego pomysłodawcą jest Kamil Dąbrowski, od września ubiegłego roku nowy dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 23. Spotkanie po latach zaplanowano na 6 października.

Oficjalne uroczystości odbędą się w szkolnych murach przy ul. Podzamcze 9. Niestety, planowany Bal Absolwenta z uwagi na małą liczbę zgłoszeń nie dojdzie do skutku.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej szkoły: sp23.lublin.pl oraz na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku: I Zjazd Absolwentów SP23. Z organizatorami zjazdu można kontaktować się także drogą e-mail: poczta@sp23.lublin.eu BS