Opóźnienie na Lubelskiej i Piłsudskiego

Do 30 listopada miała zakończyć się przebudowa dwóch newralgicznych dla układu komunikacyjnego w mieście ulic – Lubelskiej i alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Obie inwestycje wydłużą się odpowiednio o kilka i kilkanaście dni.

Wykonawcy obu inwestycji zwrócili się do miasta z prośbą o wydłużenie terminów oddania ulic do użytku. Miasto rozpatrzyło je pozytywnie i zwróciło się o akceptację do Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Oba przedsięwzięcia są finansowane z Funduszu Dróg Samorządowych.

Jak informuje Biuro Prasowe Prezydenta Chełma, ul. Lubelska zostanie udostępniona kierowcom w ciągu najbliższych kilku dni, mimo że będą trwały na niej prace. Z kolei aleją Piłsudskiego pojedziemy najwcześniej za około dwa tygodnie.

– Pamiętajmy jednak, że jest to plac budowy, na którym prowadzone są prace. Dlatego na obu ulicach mogą jeszcze pojawić się utrudnienia w ruchu – podkreśla Biuro Prasowe. O ostatecznym terminie otwarcia w pełni ruchu na Lubelskiej i Piłsudskiego urzędnicy poinformują w późniejszym czasie. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here